NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACA GUŁDOWY - NAJNOWSZE OFERTY

aktualnie brak ofert pracy w miejscowości: Gułdowy

OFERTY PRACY GUŁDOWY OKOLICE

Automatyk
zawód: inżynier rodzaj: umowa o pracę
Górki Wielkie
2018-02-16
Elektryk maszyn przemysłowych
zawód: elektromechanik rodzaj: praca stała
Bielsko-Biała
2018-02-06
Młodszy operator zagniatania
zawód: pracownik produkcji rodzaj: umowa o pracę
Goleszów
2018-02-06
HR Manager
zawód: hr manager rodzaj: umowa o pracę
Ustroń
2018-02-12
Kurier / kierowca w Czechach
zawód: kierowca rodzaj: umowa o pracę
Bielsko-Biała
2018-02-16
PRACA W MIASTACH

Gułdowy - jest to wschodnia dzielnica miasta Cieszyna, która znajduje się jak całe miasto w województwie śląskim, na historycznych ziemiach Śląska Cieszyńskiego. W granicę miasta Cieszyn została włączona w 1973 roku, stanowiła część Krasnej. Pierwsze zapiski o miejscowości pochodzą z 1461 roku. Na terenie dzielnicy znajdują się cztery stawy, które są dość popularne dla wędkarzy.

Do 2011 roku w Gułdowach funkcjonowała firma MIROMETR Sp. z o.o., która wraz ze Spółdzielnią Mleczarską przeniosła się do nieodległych Bażanowic. Gułdowy stanowią przedmieścia Cieszyna. Zaludnienie dzielnicy w skali całego miasta Cieszyn jest nie wielkie i wynosi około 0,5% mieszkańców całego miasta. Na tym terenie istnieje Zakład Gospodarki Komunalnej. Transport przez dzielnicę prowadzony był przez PKS Cieszyn i prywatnego przewoźnika WISPOL, jednak został wstrzymany w 2012 roku.

Do Gułdowa, tak samo jak do samego Cieszyna można się dostać wygodnie transportem samochodowym od strony Bielska-Białej i terenów Górnego Śląska i Małopolski. W samym Cieszynie istnieje granica pomiędzy Polską, a Republiką Czeską.

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2018