ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Programista Java-Script

Zawód: Programista

Firma EPLAN Software & Service jest częścią grupy związanej z firmą RITTAL i określa technologiczny standard w świecie E-CAD. www.eplan.pl

Opis stanowiska:

Firma z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania dla przemysłu poszukuje programisty Java-Script.

Jeśli jesteś entuzjastą nowych technologii, chcesz mieć wpływ no nowo tworzoną aplikacje w autonomicznym zespole i tworzyć oprogramowanie dla dużych projektów, których czas życia jest większy niż rok, to zapraszamy do naszego zespołu w Cieszynie..

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku programisty
  • Dobra znajomość technologii AngularJS / jQuery lub drugiej strony nodeJs
  • Doświadczenie w programowaniu funkcyjnym i obiektowym
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows lub Linux
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie z TypeScript/ECMAScript
  • Dodatkowe atuty to doswiadczenie z Azure

  • Pracę w miedzynarodowym środowisku programistycznym na zasadach Scrum
  • Mocny laptop i dwa monitory z preferowaną klawiaturą i myszą
  • Najlepszą kawę w mieście
  • Pracę z najnowszymi technologiami firmy Microsoft i nie tylko
  • Szkolenia, wyjazdy zagraniczne
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Stabilne środowisko pracy z 15-to letnim doświadczeniem na rynku Polskim