ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Elektromonter

Elektrometal SA – przedsiębiorstwo produkcyjne, projektowe i instalacyjne z siedzibą w Cieszynie. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla górnictwa, gazownictwa i innych gałęzi przemysłu.

Opis stanowiska:

  • montaż urządzeń elektrycznych i energetycznych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe o specjalności elektryka, energetyka lub pokrewnej
  • doświadczenie w montażu urządzeń elektrycznych i energetycznych (znajomość procesów ręcznego, gniazdowo-liniowego montażu z wykorzystaniem zmechanizowanych urządzeń stanowiskowych, procesów kontroli i badań)
  • umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do podróży służbowych
  • zdolności manualne

Mile widziane:

  • uprawnienia URE  EG-1 (urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV)
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe