ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista ds Sprzedaży

Fabryka Automatyki FACH S.A. jest znanym na rynku krajowym oraz międzynarodowym projektantem oraz producentem automatyki dla urządzeń chłodniczych, grzewczych oraz klimatyzacyjnych.

Opis stanowiska:

  • współopracowywanie strategii sprzedaży, poszukiwanie szans rozwoju sprzedaży i poszerzenia rynku
  • maksymalizacja sprzedaży wyrobów spółki
  • negocjowanie warunków handlowych
  • przygotowywanie promocji usług oraz ofert handlowych
  • analiza potrzeb klienta
  • poszukiwanie nowych klientów, opieka nad stałymi klientami
  • bieżąca kontrola płynności w należnościach, przygotowywanie analiz i raportów związanych ze sprzedażą i aktualną sytuacją rynkową dla kierownictwa i Zarządu Spółki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B, na stanowisku handlowca w dziale sprzedaży
  • znajomość języka angielskiego
  • wiedza z zakresu sprzedaży
  • umiejętność budowy długofalowych relacji z klientami firmy
  • prawo jazdy kat. B
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do podróży służbowych samochodem lub samolotem

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pełną wyzwań oraz odpowiedzialności pracę