ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista ds. zakupów i administracji

Miejsce pracy: Cieszyn
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

HWASUNG Corporation Sp. z o. o. z Bażanowic to koreaństa firma działająca w branży automotive.

Opis stanowiska:

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalisty ds. zakupów i administracji

Miejsce pracy: Bażanowice pod Cieszynem

Główne zadania:

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z dostawcami
  • przygotowywanie zapytań ofertowych, zamówień, kontraktów
  • wyjazdy służbowe w celu dokonania zakupów i dostarczenia do klienta
  • nadzór nad realizacją oraz rozliczaniem dostaw, zatwierdzanie faktur
  • ocena i analiza dostawców, kosztów i czasu realizacji zakupów
  • zapewnienie spójnego procesu zakupowego
  • negocjowanie warunków współpracy z dostawcami oraz zakupów materiałów
  • inicjowanie rozwiązań optymalizacyjnych we współpracy z Managerem Zespołu
  • sporządzanie analiz, zestawień i raportów

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B
  • min. 2-letnie na stanowisku administracyjnym lub w dziale zakupów
  • obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • umiejętność negocjacji
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy, efektywnego łączenia pracy w biurze i wyjazdów służbowych
  • odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • komunikatywność i otwartość w kontaktach interpersonalnych, umiejętność współpracy w zespole
  • chęć dalszego rozwoju i zaangażowanie

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • odpowiednie narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • realny wpływ na sposób funkcjonowania działu zakupów, możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • dobrą atmosferę pracy i zgrany, młody zespół
  • dodatek transportowy
  • dobrą kawę