ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Sprzedawca

Zawód: Sprzedawca
Miejsce pracy: Cieszyn
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Firma została założona w 1994 r. Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja i sprzedaż pieczywa, asortymentów cukierniczych świeżych, wyrobów ciastkarskich, cukiernictwa deserowego. Firma współpracuje z około 200 indywidualnymi odbiorcami oraz z dużymi sieciami handlowymi na terenie wielu województw Polski. Zakład prowadzi również sprzedaż swych wyrobów we własnych sklepach firmowych.

Opis stanowiska:

Firma BRONOWSCY CZERNICHÓW Sp. z o.o. Sp. K. zatrudni osobę na stanowisko Sprzedawca / Sprzedawczyni w Lokalu Firmowym w Cieszynie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • sprzedaż firmowych wyrobów piekarniczo-cukierniczych
  • przygotowanie dokumentów sprzedażowych
  • dbanie o wygląd i wystrój lokalu firmowego
  • obsługa Klienta zgodnie ze standardami Firmy
  • dbanie o ekspozycję towaru i jego właściwa prezentacja przed klientem

Wymagania:

  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej
  • aktualna książeczka sanepidowska
  • sumienność i uczciwość
  • pozytywne nastawienie do klienta
  • dyspozycyjność
  • wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę
  • otwartość na szybkie zdobywanie wiedzy
  • życzliwość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjny system premiowy
  • rabaty pracownicze