ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Lider lokalu firmowego

Zawód: Kierownik

Firma została założona w 1994 r. Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja i sprzedaż pieczywa, asortymentów cukierniczych świeżych, wyrobów ciastkarskich, cukiernictwa deserowego. Firma współpracuje z około 200 indywidualnymi odbiorcami oraz z dużymi sieciami handlowymi na terenie wielu województw Polski. Zakład prowadzi również sprzedaż swych wyrobów we własnych sklepach firmowych.

Opis stanowiska:

Miejsce pracy:

lokal firmowy w Cieszynie w okolicach Rynku

Dołącz do nas, jeśli:

  • jesteś uśmiechniętą i energiczną osobą, która lubi pracę w zespole
  • posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej/spożywczej
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne i wytrwale realizujesz założone cele sprzedażowe

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • zarządzanie cukiernio-kawiarnią zgodnie ze standardami firmy
  • kierowanie personelem
  • motywowanie i dbanie o rozwój podległych pracowników
  • realizacja planów sprzedażowych
  • budowanie i umacnianie relacji z klientem poprzez aktywną obsługę klienta.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej/spożywczej
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjny system premiowy
  • rabaty pracownicze