ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

elektromonter/ka

Miejsce pracy: Cieszyn
Forma zatrudnienia: praca tymczasowa

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy o dominującej pozycji na rynku, z ponad 60-letnim doświadczeniem w konstrukcji i produkcji urządzeń przeznaczonych do pracy w trudnych i niebezpiecznych dla ludzi warunkach środowiskowych, poszukujemy osób na stanowisko: elektromonter/ka

Miejsce pracy: Cieszyn

OBOWIĄZKI:
- montaż urządzeń elektrycznych oraz energetycznych,
- montaż gniazdowo-liniowy z wykorzystaniem zmechanizowanych urządzeń stanowiskowych,
- zapewnienie produkcji zgodnie z wyznaczonymi standardami jakościowymi i ilościowymi.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe o kierunku: elektryka, elektromechanika, elektronika lub automatyka
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w wymieniowych powyżej specjalnościach
  • doświadczenie w montażu urządzeń elektrycznych i energetycznych
  • znajomość obsługi komputera
  • świadectwo kwalifikacyjne URE typu G-1E
  • gotowość do realizacji zadań na terenie kopalni - zjazd pod ziemię

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (opłacane składki ZUS, gwarantowane świadczenia i urlop) z możliwością nawiązania długofalowych relacji z Klientem,
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia,
  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne benefity: karta sportowa OK System (już od 40zł/miesięcznie), dobrowolne ubezpieczenie grupowe w PZU,
  • wypłata wynagrodzenia zawsze na czas,
  • umowę o pracę tymczasową z Agencją Pracy Tymczasowej Randstad Polska (umowa liczy się do stażu pracy, pracodawca odprowadza wszystkie składki na ubezpieczenie społeczne oraz zdrowotne),
  • nie pobieramy opłat za udział w procesie rekrutacji.