ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Asystent ds. zapewnienia jakości

Daedong System Poland to koreańska firma, działająca w branży motoryzacyjnej z siedzibą w Cieszynie. Zajmujemy się  produkcją cięgien sterujących do samochodów osobowych. Wytwarzamy produkty dla takich marek jak: Kia, Hyundai, Ford, Audi, Jaguar i Porsche.

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem firmy i poszerzeniem działu jakości, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko asystenta zapewnienia jakości. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny przede wszystkim za:

obsługa urządzeń pomiarowych oraz maszyn laboratoryjnych,

- wykonywanie testów funkcjonalnych na produkcie gotowym,

- przygotowywanie testów i próbek,

- zarządzanie sprzętem pomiarowym,

- przygotowywanie raportów.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe, lub w trakcie studiów,

- dobra znajomość języka angielskiego,

- dobra znajomość pakietu office,

- prawo jazdy kat. B,

- doświadczenie nie jest wymagane.

Firma oferuje:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- pracę w młodym, ambitnym zespole,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- po okresie wstępnym, umowę na czas nieokreślony,

- karierę w międzynarodowej firmie.