ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Inżynier procesu wtrysku

Zawód: Technolog

Daedong System Poland to koreańska firma, działająca w branży motoryzacyjnej z siedzibą w Cieszynie. Zajmujemy się  produkcją cięgien sterujących do samochodów osobowych. Wytwarzamy produkty dla takich marek jak: Kia, Hyundai, Ford, Audi, Jaguar i Porsche.

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem firmy i poszerzeniem działu produkcji, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Inżyniera procesu wtrysku. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny przede wszystkim za:

- nadzór nad bieżącym procesem wtrysku zgodnie z kartami technologicznymi

- tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej

- rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych

- szkolenia nastawiaczy i pracowników odnośnie wprowadzonych zmian

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane przetwórstwo tworzyw sztucznych, chemia)

- dobra znajomosc Excel, Power Point

- dobra znajomość języka angielskiego

- doświadczenie będzie atutem

Firma oferuje:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- pracę w młodym i ambitnym zespole,

- szereg szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
- po okresie wstępnym, umowę na czas nieokreślony,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
- karierę w międzynarodowej firmie z branży automotive,