ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik biurowy z językiem francuskim

Daedong System Poland to koreańska firma, działająca w branży motoryzacyjnej z siedzibą w Cieszynie. Zajmujemy się  produkcją cięgien sterujących do samochodów osobowych. Wytwarzamy produkty dla takich marek jak: Kia, Hyundai, Ford, Audi, Jaguar i Porsche.

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem firmy i poszerzeniem działu jakości, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko

Asystenta ds. zapewnienia jakości

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny przede wszystkim za:

  • współpracę z klientami
  • zarządzanie reklamacjami
  • przygotowywanie dokumentacji
  • przygotowywanie prezentacji dla klientów
  • podtrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
  • znajomość języka angielskiego oraz francuskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • doświadczenie nie jest wymagane

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • po okresie wstępnym, umowę na czas nieokreślony
  • karierę w międzynarodowej firmie