ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Serwisant o specjalności automatyk lub elektronik

Zawód: Serwisant

Elektrometal SA – przedsiębiorstwo produkcyjne, projektowe i instalacyjne z siedzibą w Cieszynie. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla górnictwa, gazownictwa i innych gałęzi przemysłu.

Opis stanowiska:

Poszukujemy kandydatów do wykonywania prac serwisowych dla klientów  korzystających z urządzeń  produkcji ELEKTROMETAL SA w kraju i za granicą.

Serwisant o specjalności automatyk
lub elektronik

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe o specjalności elektryka, automatyka
    lub pokrewnej
  • umiejętność posługiwania się programami pakietu Microsoft Office
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność nawiązania kontaktu z klientem
  • umiejętność „czytania” schematów elektrycznych oraz wykonywania na ich podstawie połączeń urządzeń
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • zdolności manualne pomocne przy wykonywaniu instalacji i systemów  automatyki
    i elektroniki górniczej

Mile widziane:

  • uprawnienia URE  EG-1
  • znajomość języka angielskiego

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe