ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACOWNIK PRODUKCJI Z DOJAZDEM Z JASTRZĘBIA

Miejsce pracy: Cieszyn
Forma zatrudnienia: umowa agencyjna

Agencja Pracy Tymczasowej Max Power Sp. z o.o. z siedzibą w Skoczowie zajmuje się poszukiwaniem i zatrudnianiem pracowików na terenie śląska cieszyńskiego i Bielska.

Opis stanowiska:

Agencja Pracy Max Power Sp. z o.o. (certyfikat o numerze rejestru 5944) dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukuje osób do pracy na stanowisku pracownik produkcji.

Zakres obowiązków:
Zapewnienie ciągłości produkcji pod względem jakościowym i ilościowym zgodnie z planem produkcji
Wytwarzanie produktów zgodnych z instrukcją kontroli i instrukcją stanowiskową
Właściwą i terminową realizację wyznaczonych zadań

Wymagania:

Umiejętności manualne - głównie montaż elementów plastikowych
Sumienność i dokładność
Precyzja
Dobra organizacja pracy własnej
Umiejętność pracy w grupie
Komunikatywność
Oferujemy:
Pracę w pełnym wymiarze czasu
Pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową
System pracy trzyzmianowej

Firma oferuje:

Oferujemy:

Dojazd do miejsca pracy z Jastrzębia