ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik biurowy

Contra Sp. z o.o. międzynarodowa firma handlowo-usługowa z siedzibą główną w Wiedniu, zajmująca się dystrybucją w zakresie automatyki przemysłowej oraz bezpieczeństwa maszyn zatrudni osobę na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • sprawy adminstracyjno-ksiegowe;

  • przygotowywanie i  realizacja zamówień;

  • wystawianie faktur;

  • wysyłki towarów;

  • bieżące sprawy biurowe.

Wymagania:

  • znajmomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie;
  • prawa jazdy kat.B;
  • dobra samoorganizacja;
  • odpowiedzialność;
  • komunikatywność.

Mile widziana:

  • znajomośc programu Subiekt oraz Gestor

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym);
  • pakiet szkoleń wstępnych oraz szkolenia zawodowe;
  • nowoczesne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • pracę w profesjonalnym zespole.