ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Doradca techniczno-handlowy

Zawód: Doradca

Contra Sp. z o.o. międzynarodowa firma handlowo-usługowa z siedzibą główną w Wiedniu, zajmująca się dystrybucją w zakresie automatyki przemysłowej oraz bezpieczeństwa maszyn zatrudni osobę na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa i pozyskiwanie nowych Klientów na rynku elektroniki przemysłowej
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru właściwych urządzeń dla Klientów
  • Obsługa klientów według standardów międzynarodowej firmy

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie techniczne, min. średnie,
  • Umiejętność organizacji czasu pracy, dyspozycyjność, dokładność, sumienność, kreatywność,
  • Znajomość obsługi pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Fachowe doradztwo techniczne w ramach oferowanych produktów,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra samoorganizacja pracy,
  • Odpowiedzialnosc, komunikatywnosc , pozytywne nastawienie,
  • Doswiadczenie w branzy  - technicznej.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym),
  • Pakiet szkoleń wstępnych oraz szkolenia zawodowe,
  • Nowoczesne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • Pracę w profesjonalnym zespole.