ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista ds. eksportu z j. angielskim

Miejsce pracy: Cieszyn
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

NORDFLAM Sp. z o. o. Sp. k. producent wkładów i pieców kominkowych. Wkłady i piece kominkowe marki NORDflam to szeroka gama wysokiej jakości urządzeń grzewczych, charakteryzujących się nowoczesnym designem, innowacyjnymi rozwiązaniami funkcjonalnymi oraz trwałością, perfekcyjnie uzupełniających domowe wnętrze oraz tworzących ciepłą, miłą atmosferę rodzinnego ogniska. Wszystkie produkty marki NORDflam wykonane są przy użyciu wysokiej jakości materiałów i zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Gama produktów NORDflam jest stale poszerzana o nowe modele wkładów i pieców kominkowych, tak aby sprostać wymaganiom wszystkich Klientów oraz aktualnie panującym trendom w branży grzewczej. Marka NORDflam jest sztandarową linią produktów firmy NORDflam, producenta i dystrybutora wkładów, pieców oraz akcesoriów kominkowych na rynku polskim i międzynarodowym.

Opis stanowiska:

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych w powierzonym regionie
  • obsługa i utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie cenników, ofert handlowych, raportów handlowych
  • praca w systemie ERP (procesowanie zamówień od momentu przyjęcia zamówienia do wysyłki towaru)
  • prowadzenie korespondencji handlowej oraz ewidencja dokumentów handlowych
  • przygotowywanie analiz rynkowych dotyczących klientów, produktu, działań konkurencji etc.
  • wyjazdy służbowe stanowiące max. 20% czasu pracy. 80% - miejsce pracy Cieszyn
  • dbanie o rozwój marki

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży
  • dobra znajomość pakietu OFFICE (Excel, Power Point)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • otwartość, komunikatywność, kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy

Firma oferuje:

  • sprawne, zorganizowane wdrożenie
  • w okresie próbnym merytoryczne wsparcie doświadczonego pracownika
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę, w której możesz wykazać się samodzielnością, inicjatywą (to Ty w dużej mierze kreujesz swoją rolę w organizacji)