ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

KONSTRUKTOR PROGRAMISTA

Zawód: Konstruktor
Miejsce pracy: Cieszyn
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Elektrometal SA – przedsiębiorstwo produkcyjne, projektowe i instalacyjne z siedzibą w Cieszynie. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla górnictwa, gazownictwa i innych gałęzi przemysłu.

Opis stanowiska:

ELEKTROMETAL S.A. w Cieszynie poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • opracowania projektów oprogramowania wbudowanego
  • tworzenie oprogramowania wbudowanego
  • modyfikacja istniejącego oprogramowania
  • opracowanie dokumentacji związanej z oprogramowaniem
  • stały rozwój wdrażanych systemów

Wymagania:

  • wykształcenie: inżynier informatyk, automatyk, elektronik lub pokrewne
  • doświadczenie w opracowaniu oprogramowania wbudowanego
  • znajomość i umiejętność programowania w języku C/C++
  • znajomość oprogramowania Windows/MS Office
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego
  • znajomość protokołów komunikacyjnych Ethernet, Profibus , CAN, USB oraz innych protokołów komunikacji szeregowej
  • znajomość problematyki iskrobezpieczeństwa (ATEX)
  • znajomość problematyki kompatybilności elektromagnetycznej (EMC)
  • znajomość budowy mikroprocesorów Atmel, Microchip i innych
  • znajomość budowy oraz oprogramowania związanego z układami FPGA
  • znajomość systemu Linux/Android
  • umiejętność programowania niskopoziomowego dla systemów Linux/Android
  • znajomość środowisk Eclipse, Visual Studio
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego