ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Operator obróbki skrawaniem

Elektrometal SA – przedsiębiorstwo produkcyjne, projektowe i instalacyjne z siedzibą w Cieszynie. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla górnictwa, gazownictwa i innych gałęzi przemysłu.

Opis stanowiska:

  • produkcja produktów zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi
  • obsługa obrabiarek zgodnie z instrukcją

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe kierunkowe
  • min. 2 lata doświadczenia przy wykonywaniu pracy na maszynach
    obróbki skrawaniem
  • gotowość podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • predyspozycje manualne
  • umiejętność pracy w grupie
  • doskonała umiejętność czytania rysunku technicznego
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe