ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Księgowa/y

Zawód: Księgowy

Fabryka Automatyki FACH S.A. jest znanym na rynku krajowym oraz międzynarodowym projektantem oraz producentem automatyki dla urządzeń chłodniczych, grzewczych oraz klimatyzacyjnych.

Opis stanowiska:

ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • księgowanie wynagrodzeń, wypłat z tytułu ubezpieczeń społecznych
  • dekretacje i wprowadzanie do systemu faktur gotówkowych
  • sporządzanie odpowiednich rejestrów VAT
  • sporządzanie deklaracji podatku VAT, przekazywanie do Urzędu Skarbowego
  • ewidencja środków trwałych części dot. wyposażenia
  • miesięczne oraz roczne zamykanie ksiąg rachunkowych w systemie Finansowo- Księgowym
  • prowadzenie kasy gotówkowej
  • windykacja należności
  • naliczanie odsetek i wystawianie not odsetkowych
  • potwierdzanie sald należności i zobowiązań
  • asysta przy badaniu sprawozdania finansowego

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie ekonomiczne
  • min. 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowy/a
  • posiadanie aktualnej wiedzy z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
  • mile widziana znajomość systemu SAP (moduły finansowo- księgowe)
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • rozwinięte umiejętności organizacyjne, dokładność i rzetelność

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • dobre warunki płacowe
  • niezbędne narzędzia do pracy