ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Inżynier Bezpieczeństwa (Cloud Solutions)

Zawód: Informatyk

Firma EPLAN Software & Service jest częścią grupy związanej z firmą RITTAL i określa technologiczny standard w świecie E-CAD.

Opis stanowiska:

Do nowo tworzonego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Bezpieczeństwa (Cloud Solutions)

OBOWIĄZKI:

  • Testy penetacyjne i wykrywanie podatności w aplikacjach
  • Monitorowanie i rozwiązywanie incydentów w środowisku Microsoft Azure
  • Konfigurcja i utrzymanie testów bezpieczeństwa z wykorzystaniem Machine Learning (Azure)
  • Udzielanie zaleceń pozwalających na zwiększenie bezpieczeństwa tozwiązań
  • Prowadzenie wewnętrznych szkoleń w zakresie bezpieczeństwa dla zespołów developerskich
  • Aktywne wsparcie zespołów scrum w aspektach bezpieczeństwa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy z projektmi dotyczącymi bezpieczeństwa IT.
  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami Docker lub Microsoft Azure
  • Zaawansowna znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa IT, protokołów bezpieczeństw i kryptografi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Praca w międzynarodowym środowisku programistycznym w młodym, dynamicznym zespole
  • Szkolenia, wyjazdy zagraniczne
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Przyjazna atmosfera w pracy