ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Programista aplikacji mobilnych

Zawód: Programista

Firma EPLAN Software & Service jest częścią grupy związanej z firmą RITTAL i określa technologiczny standard w świecie E-CAD.

Opis stanowiska:

Do zespołu aplikacji mobilnych poszukujemy osoby na stanowisko programisty

Obowiązki:

  • Tworzenie i utrzymanie aplikacji dla platform mobilnych iOS oraz Android (z użyciem Xamarin)
  • Tworzenie testów automatycznych
  • Integracja rozwiązań mobilnych z istniejącymi aplikacjami desktopowymi i sieciowymi w oparciu o scenariusze wymiany danych i technologie sieciowe.
  • Samodzielne wdrażanie koncepcji oraz wymagań funkcjonalnych i technicznych.
  • Praca w zespole prowadzonym metodami zwinnymi (scrum).

Wymagania:

  • Znajomość przynajmniej jednego z języków programowania: C#, Objective-C, Java

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych dla: iOS i/lub Android poparte wcześniejszą pracą na stanowisku programisty, lub samodzielnie zrealizowanymi projektami
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Znajomość nowoczesnych technologii sieciowych (RESTful APIs, HTML5, JSON, etc)
  • Doświadczenie poparte wcześniejszą pracą na stanowisku programisty lub zrealizowanymi do tej pory aplikacjami
  • Podstawowa komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Świetny zespół otwarty na innowacje oraz świetna atmosfera pracy
  • Pracę na sprzęcie z Windowsem oraz MacOS

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Ubezpieczenie grupowe
  • Indywidualną subskrypcję MSDN Ultimate razem z pełnym dostępem do platformy szkoleniowej Pluralsight

  • Subskrypcję Xamarin University z możliwością certyfikacji

  • Dobrą kawę :)